data wydania
 
www.eGazety.pl

Kominkowy eklektyzm
Współczesny eklektyzm to styl dla odważnych i pewnych siebie. Jest gwarancją sprzeciwienia się nudzie, zaakcentowania indywidualności i urządzenia wnętrza wygodnie, przytulnie i z charakterem.

Beneluxus
W krajach Beneluksu królują urządzenia na gaz, które w inny sposób pozwalają odbierać ciepło i piękno kominka. Nie jest ono ani lepsze, ani gorsze, po prostu inne. Jak widać, otwartość na różnorodność ludzi, świata, gustów i upodobań, a także rozwiązań, można rzec, jest cechą narodową tej wciśniętej między dwa europejskie mocarstwa części Europy.

Zapraszamy na grilla
W sezonie letnim możemy wykorzystać ogień do przyrządzenia pysznych dań. Grillowanie, wędzenie, pieczenie lub gotowanie na otwartym powietrzu to wielka przyjemność. Przyrządzone własnoręcznie jedzenie daje pewność, że to, co zjadamy, jest świeże i zdrowe.

Perły Lubelszczyzny
Poszukując inspiracji na wycieczki, warto rozważyć dawne centrum Polski, a dzisiejsze kresy wschodnie. Lublin i jego okolice mają do zaoferowania wiele uciech zarówno dla miłośników historii, jak i kontaktu z naturą.

Królestwo pieców do wypieków
Piece do pieczenia znajdują coraz ciekawsze zastosowania. Są całkowicie samowystarczalne. Nie potrzeba do ich używania prądu czy gazu. Specyfi ka pieczenia zapewnia utrzymanie czystości w każdych warunkach. Zalety ceramicznych palenisk do pieczenia stały się już na tyle oczywiste, że zaczęto montować wkładki ceramiczne nawet w zwykłych kuchenkach gazowych. Nigdy jednak gaz nie doda tego, co w pieczeniu najcenniejsze – aromatu.


Świat Kominków — niezależne pismo branży kominkowej Realizacja: INFO STUDIO